Kraunama...

Automobiliai

Kabrioleto ir mini krosoverio su autopalapine nuoma

Pagrindinis / Automobiliai

AUTOMOBILIAI NUOMAI

Kompanijos RentCarTent automobilių nuoma Europoje – tai patikimi ir madingi keturračiai draugai, kuriuos kuriant dirbo daug žymių konstruktorių ir inžinierių iš geriausių mūsų laikų autokoncernų!

Patys klasiškiausi

Patys stilingiausi

Patys kiečiausi

MINI Countryman S | white

MINI Countryman S white

Tuk jis gali pasigirti išskirtiniu vikrumu, geru sukibimu su asfaltu. O tikriems aktyvių pramogų ir poilsio mėgėjams siūlome nuomai automobilį su sumontuota palapine ant stogo. Tai suteiks jums judėjimo laisvę ir jokių rūpesčių, kur šią naktį nakvosite.

Skaityti toliau 
MINI Countryman S | black

MINI Countryman S black

Visureigis automobilis, komfortiškas salonas, kompaktiška bagažinė talpins būtiniausius jūsų daiktus, o reilingai suteiks galimybę dar pasididinti bagažinės tūrį ilgesnėms kelionėms arba ant jų mes sumontuosime iš ekologiškų medžiagų sukurtą autopalapinę su minkštu čiužiniu.

Skaityti toliau 
MINI Cabrio | silver

MINI Cabrio S silver

Kabrioletas Mini suteiks jums tikrą malonumą keliaujant šiltuose kraštuose, jei jį išsinuomosite atostogoms ar laisvalaikiui. Jame komfortiškai jausis 2 žmonės ir dar tilps keletas kelioninių krepšių.

Skaityti toliau 
MINI Cabrio | silver

MINI Cabrio S beige

Savo gabaritais kabrioletas Mini puikiai tinka judėti mieste, kur siauros gatvelė ir sunku rasti vietos parkingui. Atviras kėbulas leis jums pajusti greitį ir išgirsti aplinkos garsus.

Skaityti toliau 

Pozityvios energijos užtaisas

Mūsų automobiliai sugeba ilgai džiuginti jus savo išraiškingu charakteriu, o dinamika ir komfortas nepaliks abejingų net pačius reikliausius vairuotojus.

• RentCarTent •