Kraunama...

"RentCarTent"

Naujas požiūris į keliones

Tik Jūs, Jūsų automobilis ir laisvė!

Kelionė be sienų ir konkrečių grafikų! Atkreipkite dėmesį kad galima keliauti neieškant viešbučių ar motelių! Mes sujungėme patogumą ir paprastumą važiuojant lengvuoju automobiliu kaip miesto džiunglėse, tiek esant laukinėje gamtoje, suteikėme galimybe puikiai išsimiegoti, jums nebereiks sudarinėti maršruto įvertinant pragyvenimą viešbučiuose ir suteikiame galimybę patiems spręsti, kur ir kada jums būti ir kur jums važiuoti rytoj – į pliažą ar į kalnus, į dykumą ar mišką, į didmiestį ar mažą kaimelį pasaulio pakraštį – dabar jūs galite galvoti apie tas vietas, kur norėtumėte būti, mėgautis poilsiu ir laisve, neskiriant dėmesio kur nakvosite šiandien.

Mes siūlome Jums kažką naujesnio!Mes pagaminome autopalapinę ir gavome tarpinį variantą – lengvasis automobilis ir namas ant ratų. Tai leido pašalinti pagrindinius palapinių trūkumus: palapinės surinkimas ir išardymas ir vietos, kur ją pastatyti paiešką. Namukai ant ratų pakankamai dideli, reikia turėti patirties vairuojant ir nepatogumai vairuojant dideliuose miestuose. Mes esame šių palapinių gamintojas ir įvertinome mūsų klientų norus ir pageidavimus, padarydami surinkimą ir išardymą maksimaliai lengvu ir greitu – keletas minučių ir jūs turite jaukų lizdelį ant automobilio stogo Mūsų autopalapinė nereikalauja ypatingų vairavimo įgūdžių ir sumontuojama praktiškai ant bet kurio automobilio stogo.

Nuomos paslaugos

Šiuo metu mes teikiame naujo tipo paslaugas kompanijoms ir privatiems asmenims nuomojantis automobilį su autopalapine ant stogo ir taip pat vien autopalapinės nuomos paslaugas, autopalapinės Jūsų asmeniniam automobiliui su papildomais priedais.

Nuomotis automobilį

  • Visureigiai / kabrioletai.
  • Visureigis su autopalapine.
Prie automobilio 

Nuomotis autopalapinę

  • Patalynės komplektai / priedas.
  • Reilingai jūsų automobiliui / priedas.
Prie nuomos užsakymo 

Nuoma autopalapinės

Mes sumontuosim autopalapinę ant Jūsų automobilio stogo, kad jūs galėtumėte pilnai mėgautis ilgai laukta kelione komfortiškomis sąlygomis!

• autopalapinė •

Automobilio Mini nuoma

Automobilių MINI nuoma rodo, kad mažas dydis gali būti ir stilingas ir komfortiškas. Originalūs klasikiniai modeliai Mini nuo pradžių buvo kuriami kaip taupūs ir greitai juos pamėgo vairuotojai. Kompanija Mini buvo pripažinta antra pagal įtaką 20 amžiuje automobilių gamybos įmonė. Naujos kartos MINI (didžiosios raidės atskiria juos nuo pirmosios kartos) buvo išleista 2001 metais ir patvirtino paklausą aukštesnės ir prabangios klasės automobiliams.

Mes siūlome nuomai MINI su skirtingais kėbulais: kabrioletas ir visureigis, kuris papildomai sumontuota autopalapinė. Išsinuomokite MINI ir jūs turėsite malonią ir įsimintiną kelionę po Europos miestus ir miestelius. Be to, dėl malonios ir gracingos MINI išvaizdos šį automobilį pamėgo nemažas ratas turistų ir tapo geidžiamas kaip vestuvinis automobilis, o sumontavus autopalapinę – su šiuo automobiliu turėsite smagią ir komfortišką povestuvinę kelionę.

MINI Countryman S white

Vedamos ašys Visos
Variklis 1.6 / Benzinas
Pavarų dėžė Automatinė
Autopalapinė Priedas

MINI Countryman S black

Vedamos ašys Visos
Variklis 1.6 / Benzinas
Pavarų dėžė Automatinė
Autopalapinė Priedas

MINI Cabrio S silver

Vedamos ašys Priekinis
Variklis 1.6 / Benzinas
Pavarų dėžė Automatinė
Autopalapinė Ne

MINI Cabrio S beige

Vedamos ašys Priekinis
Variklis 1.6 / Benzinas
Pavarų dėžė Mechaninė
Autopalapinė Ne

Techninis potencialas

Teikiami nuomai automobiliai yra puikios būklės, reguliariai praeina tech.apžiūras ir atitinka visiems automobilio eksploatavimo sąlygoms.

• automobilio nuoma •