Kraunama...

Šviežias oras ir nerūpestingas miegas

Nepaliaujama kelionių trauka, nauji atradimai padeda jums būti arčiau gamtos, pajusti jos grožį ir asmenine laisve gamtoje, tuo pačiu naudojantis visais patogumais ir komfortu civilizuoto pasaulio.

Palapinė ant automobilio stogo

Minkštos grindys

Grindų pagrindą sudaro minkštas 10cm LATEKS sluoksnis

Medžiagos

Ekologiška ir patikima apsauga nuo vėjo ir lietaus

Mobilumas

Palapinės aukštis transportuojant 30cm

Transformacija

Reikia maždaug 2-3 minučių palapinės pastatymui

Pagrindiniai privalumai

Aerodinaminė palapinės forma neleidžia susidaryti kondensatui, turi pašiltintą stogą ir apšvietimą, o erdvus vidus transportavimo padėtyje leidžia palikti visus miegojimo reikmenis!

• Autopalapinė •

Apie autopalapinę

Mes žengėme naują žingsnį išplečiant suvokimo ribas: sujungėme manevravimo patogumą ir judėjimo lengvumą lengvajame automobilyje kaip didmiestyje tiek ir laukinėje gamtoje, laisvę ir nepriklausomybę keliaujant, padauginome iš gero miego, padėjome išvengti papildomų važiavimų į išsinuomotus viešbučius, suteikdami galimybę Jums patiems rinktis kada ir kur jums būti ir gavome junginį lengvojo automobilio ir namuko ant ratų. Mes esame šių autopalapinių gamintojas ir įvertinome visus klientų pageidavimus, kad palapinės surinkimas ir išardymas būtų kiek galima lengvesnis ir greitesnis.

Palapinė ant automobilio stogo

Judėjimo laisvė

Lengvai ir greitai surenkama palapinė padės jums nepriklausyti nuo viešbučių nuomos paslaugų, o atsiduoti kelionių malonumui.

Palapinė ant automobilio stogo

Visai šeimai

Vidinė autopalapinės erdvė leidžia komfortiškai įsitaisyti ant dvigulio čiužinio dviem suaugusiems su vaikais.

Palapinė ant automobilio stogo

Naminiai gyvūnai

O jeigu jūs keliaujate su keturkoju draugu, tai jums nebus problemų su leidimu gyventi jūsų augintiniams nuomojamose patalpose.


 Mes esame šių autopalapinių gamintojai ir jei jums patiko keliauti su mūsų autopalapine arba jūs mėgstate aktyvų poilsį, medžioklę, žvejybą ar tiesiog daug keliauti – mes pasiruošę pagaminti specialiai Jums autopalapinę pagal Jūsų asmeninius pageidavimus!